BankPozitif Kredi ve Kalkınma Bankası A.Ş. Hakkında

TcBanka.Com'da Bankpozitif adlı bankanın 2 şubesi kayıtlıdır. Kayıtlı şubeleri görmek için lütfen haritadan şehir seçin ya da tüm şubeleri göster butonunu tıklayın

Bankpozitif Hakkında Kısa Bilgi

BankPozitif ismiyle faaliyet gösteren bankanın Türkiye çapında toplam 2 şubesi bulunmaktadır. Genel merkez binası Rüzgarlıbahçe Mah. Kayın Sok. No.3 Kavacık Beykoz İstanbul adresindedir.

Bankpozitif şubeleri mesai saatleri (09:00 - 12:30 / 13:30 - 17:00) içinde hizmet vermektedir. Çalışma saatleri dışında 444 43 65 numaralı Bankpozitif müşteri hizmetleri telefonunu arayabilirsiniz. Bankanın genel merkez (genel müdürlük) telefonu 216-538 25 25 olup, faks numarası 216-538 42 58 şeklindedir.

Bankpozitif Şubelerini Göster

Bankpozitif Şubeleri

Genel Müdürlük

Bankpozitif Genel Müdürlük: Kayın Sok. No.3 Kavacık Beykoz İstanbul

Çalışma Saatleri

Bankpozitif Bankası 09:00 - 12:30 ile 13:30 - 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

İletişim Bilgileri

Bankpozitif Genel Müdürlük Telefon: 444 43 65 - Teleks:

Bankpozitif Şubeleri

Bankpozitif: Bu bankanın sitemizde kayıtlı 2 adet şubesi bulunmaktadır.
Sayfada yer alan Bankpozitif şube telefonları tamamen bilgilendirme amaçlı hazırlanmış olup Bankpozitif ile sitemizin bir bağlantısı yoktur.
Bu sayfada kullanılan Bankpozitif görselinin/logosunun tüm hakları bankaya aittir.

Bilgilendirme

TcBanka.Com Türkiye'de faaliyet gösteren bankaların ve bu bankalara ait şubelerin iletişim bilgilerini derleyip yayınlayarak, ziyaretçilerin bu bilgilere kolayca erişmelerini sağlamak amacıyla hazırlanmıştır. Sitemiz veritabanımızdaki bilgileri olabildiğince güncel olarak tutmaya çalışıyoruz.

Sitemizde kayıtlı olarak bulunan bankalarla ve bu bankalara ait şubelerle hiçbir bağlantımız yoktur. TcBanka.Com sadece ziyaretçilerini bilgilendirme amacıyla hazırlanmış bir hizmet sitesidir. Sitede yer alan bilgiler Türkiye Cumhuriyeti yasa ve yönetmeliklerine uygun hazırlanmış olup Türkiye Bankalar Birliği kullanım koşullarına da aykırılık teşkil etmemektedir.

Ayrıca TcBanka.Com, siz ziyaretçilerine daha iyi hizmet verebilmek için maliyetlerini reklam gelirleriyle karşılamaktadır. Yayınlanan reklamlarla ilgili ayrıntılı bilgi almak için gizlilik sayfasına bakabilirsiniz.

Banka Bilgileri

Bankpozitif FTT Banka Kodu: 0142
Bankpozitif swift kodu (BTC Kodu): BPTRTRIS
Bankpozitif İnternet Bankacılığı Web Adresi: http://www.bankpozitif.com.tr
Bankpozitif Müşteri Hizmetleri Genel İletişim Telefon Numarası: 444 43 65