MUFG Bank Turkey A.Ş. Hakkında

TcBanka.Com'da Bank of Tokyo Mitsubishi adlı bankanın 1 şubesi kayıtlıdır. Kayıtlı şubeleri görmek için lütfen haritadan şehir seçin ya da tüm şubeleri göster butonunu tıklayın

Bank of Tokyo Mitsubishi Hakkında Kısa Bilgi

Bank of Tokyo-Mitsubishi UFJ Turkey A.Ş. ismiyle faaliyet gösteren bankanın Türkiye çapında toplam 1 şubesi bulunmaktadır. Genel merkez binası Fatih Sultan Mehmet Mah. Poligon Cad. Buyaka 2 Sitesi No 8 Kat 20-21 Tepeüstü Ümraniye İstanbul adresindedir.

Bank of Tokyo Mitsubishi şubeleri mesai saatleri (09:00 - 12:30 / 13:30 - 17:00) içinde hizmet vermektedir. Çalışma saatleri dışında 216-600 30 00 numaralı Bank of Tokyo Mitsubishi müşteri hizmetleri telefonunu arayabilirsiniz. Bankanın genel merkez (genel müdürlük) telefonu 216-600 30 00 olup, faks numarası 216-290 64 73 şeklindedir.

Bank of Tokyo Mitsubishi Şubelerini Göster

Bank of Tokyo Mitsubishi Şubeleri

Genel Müdürlük

Bank of Tokyo Mitsubishi Genel Müdürlük: Fatih Sultan Mehmet Mah. Poligon Cad. Buyaka 2 Sitesi No 8 Kat 20-21 Tepeüstü Ümraniye İstanbul

Çalışma Saatleri

Bank of Tokyo Mitsubishi Bankası 09:00 - 12:30 ile 13:30 - 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

İletişim Bilgileri

Bank of Tokyo Mitsubishi Genel Müdürlük Telefon: 216-600 30 00 - Teleks:

Bank of Tokyo Mitsubishi Şubeleri

Bank of Tokyo Mitsubishi: Bu bankanın sitemizde kayıtlı 1 adet şubesi bulunmaktadır.
Sayfada yer alan Bank of Tokyo Mitsubishi şube telefonları tamamen bilgilendirme amaçlı hazırlanmış olup Bank of Tokyo Mitsubishi ile sitemizin bir bağlantısı yoktur.
Bu sayfada kullanılan Bank of Tokyo Mitsubishi görselinin/logosunun tüm hakları bankaya aittir.

Bilgilendirme

TcBanka.Com Türkiye'de faaliyet gösteren bankaların ve bu bankalara ait şubelerin iletişim bilgilerini derleyip yayınlayarak, ziyaretçilerin bu bilgilere kolayca erişmelerini sağlamak amacıyla hazırlanmıştır. Sitemiz veritabanımızdaki bilgileri olabildiğince güncel olarak tutmaya çalışıyoruz.

Sitemizde kayıtlı olarak bulunan bankalarla ve bu bankalara ait şubelerle hiçbir bağlantımız yoktur. TcBanka.Com sadece ziyaretçilerini bilgilendirme amacıyla hazırlanmış bir hizmet sitesidir. Sitede yer alan bilgiler Türkiye Cumhuriyeti yasa ve yönetmeliklerine uygun hazırlanmış olup Türkiye Bankalar Birliği kullanım koşullarına da aykırılık teşkil etmemektedir.

Ayrıca TcBanka.Com, siz ziyaretçilerine daha iyi hizmet verebilmek için maliyetlerini reklam gelirleriyle karşılamaktadır. Yayınlanan reklamlarla ilgili ayrıntılı bilgi almak için gizlilik sayfasına bakabilirsiniz.

Banka Bilgileri

Bank of Tokyo Mitsubishi FTT Banka Kodu: 0147
Bank of Tokyo Mitsubishi swift kodu (BTC Kodu): BOTKTRIS
Bank of Tokyo Mitsubishi İnternet Bankacılığı Web Adresi: http://www.tu.bk.mufg.jp
Bank of Tokyo Mitsubishi Müşteri Hizmetleri Genel İletişim Telefon Numarası: 216-600 30 00