Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. Hakkında

TcBanka.Com'da Vakıfbank adlı bankanın 616 şubesi kayıtlıdır. Kayıtlı şubeleri görmek için lütfen haritadan şehir seçin ya da tüm şubeleri göster butonunu tıklayın

Vakıfbank Hakkında Kısa Bilgi

Vakıfbank ismiyle faaliyet gösteren bankanın Türkiye çapında toplam 616 şubesi bulunmaktadır. Genel merkez binası Hacı Adil Yolu, Çayır Çimen Sokak, No: 2, 1.Levent Beşiktaş adresindedir.

Vakıfbank şubeleri mesai saatleri (09:00 - 12:30 / 13:30 - 17:00) içinde hizmet vermektedir. Çalışma saatleri dışında 444 0 724 numaralı Vakıfbank müşteri hizmetleri telefonunu arayabilirsiniz. Bankanın genel merkez (genel müdürlük) telefonu 216-724 10 00 olup, faks numarası 216-724 39 09 şeklindedir.

Vakıfbank Şubelerini Göster

Vakıfbank Şubeleri

Genel Müdürlük

Vakıfbank Genel Müdürlük: Hacı Adil Yolu, Çayır Çimen Sokak, No: 2, 1.Levent Beşiktaş İstanbul

Çalışma Saatleri

Vakıfbank Bankası 09:00 - 12:30 ile 13:30 - 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

İletişim Bilgileri

Vakıfbank Genel Müdürlük Telefon: 444 0 724 - Teleks:

Vakıfbank Şubeleri

Vakıfbank: Bu bankanın sitemizde kayıtlı 616 adet şubesi bulunmaktadır.
Sayfada yer alan Vakıfbank şube telefonları tamamen bilgilendirme amaçlı hazırlanmış olup Vakıfbank ile sitemizin bir bağlantısı yoktur.
Bu sayfada kullanılan Vakıfbank görselinin/logosunun tüm hakları bankaya aittir.

Bilgilendirme

TcBanka.Com Türkiye'de faaliyet gösteren bankaların ve bu bankalara ait şubelerin iletişim bilgilerini derleyip yayınlayarak, ziyaretçilerin bu bilgilere kolayca erişmelerini sağlamak amacıyla hazırlanmıştır. Sitemiz veritabanımızdaki bilgileri olabildiğince güncel olarak tutmaya çalışıyoruz.

Sitemizde kayıtlı olarak bulunan bankalarla ve bu bankalara ait şubelerle hiçbir bağlantımız yoktur. TcBanka.Com sadece ziyaretçilerini bilgilendirme amacıyla hazırlanmış bir hizmet sitesidir. Sitede yer alan bilgiler Türkiye Cumhuriyeti yasa ve yönetmeliklerine uygun hazırlanmış olup Türkiye Bankalar Birliği kullanım koşullarına da aykırılık teşkil etmemektedir.

Ayrıca TcBanka.Com, siz ziyaretçilerine daha iyi hizmet verebilmek için maliyetlerini reklam gelirleriyle karşılamaktadır. Yayınlanan reklamlarla ilgili ayrıntılı bilgi almak için gizlilik sayfasına bakabilirsiniz.

Banka Bilgileri

Vakıfbank FTT Banka Kodu: 0015
Vakıfbank swift kodu (BTC Kodu): TVBATR2A
Vakıfbank İnternet Bankacılığı Web Adresi: http://www.vakifbank.com.tr
Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Genel İletişim Telefon Numarası: 444 0 724