alternatifbank A.Ş. Hakkında

TcBanka.Com'da alternatifbank adlı bankanın 56 şubesi kayıtlıdır. Kayıtlı şubeleri görmek için lütfen haritadan şehir seçin ya da tüm şubeleri göster butonunu tıklayın

alternatifbank Hakkında Kısa Bilgi

alternatif Bank ismiyle faaliyet gösteren bankanın Türkiye çapında toplam 56 şubesi bulunmaktadır. Genel merkez binası Cumhuriyet Caddesi No. 46 Elmadağ Şişli İstanbul adresindedir.

alternatifbank şubeleri mesai saatleri (09:00 - 12:30 / 13:30 - 17:00) içinde hizmet vermektedir. Çalışma saatleri dışında 212-315 65 00 numaralı alternatifbank müşteri hizmetleri telefonunu arayabilirsiniz. Bankanın genel merkez (genel müdürlük) telefonu 212-315 65 00 olup, faks numarası 212-233 15 00 şeklindedir.

alternatifbank Şubelerini Göster

alternatifbank A.Ş. Şubeleri

Genel Müdürlük

alternatifbank Genel Müdürlük: Cumhuriyet Caddesi No. 46 Elmadağ Şişli İstanbul

Çalışma Saatleri

alternatifbank Bankası 09:00 - 12:30 ile 13:30 - 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

İletişim Bilgileri

alternatifbank Genel Müdürlük Telefon: 212-315 65 00 - Teleks:

alternatifbank Şubeleri

Bu bankanın sitemizde kayıtlı 56 adet şubesi bulunmaktadır.
Sayfada yer alan alternatifbank A.Ş. şube telefonları tamamen bilgilendirme amaçlı hazırlanmış olup alternatifbank A.Ş. ile sitemizin bir bağlantısı yoktur.
Bu sayfada kullanılan alternatifbank görselinin/logosunun tüm hakları ilgili bankaya aittir.

Bilgilendirme

TcBanka.Com Türkiye'de faaliyet gösteren bankaların ve bu bankalara ait şubelerin iletişim bilgilerini derleyip yayınlayarak, ziyaretçilerin bu bilgilere kolayca erişmelerini sağlamak amacıyla hazırlanmıştır. Sitemiz veritabanımızdaki bilgileri olabildiğince güncel olarak tutmaya çalışıyoruz.

Sitemizde kayıtlı olarak bulunan bankalarla ve bu bankalara ait şubelerle hiçbir bağlantımız yoktur. TcBanka.Com sadece ziyaretçilerini bilgilendirme amacıyla hazırlanmış bir hizmet sitesidir. Sitede yer alan bilgiler Türkiye Cumhuriyeti yasa ve yönetmeliklerine uygun hazırlanmış olup Türkiye Bankalar Birliği kullanım koşullarına da aykırılık teşkil etmemektedir.

Ayrıca TcBanka.Com, siz ziyaretçilerine daha iyi hizmet verebilmek için maliyetlerini reklam gelirleriyle karşılamaktadır. Yayınlanan reklamlarla ilgili ayrıntılı bilgi almak için gizlilik sayfasına bakabilirsiniz.

Banka Bilgileri

alternatifbank A.Ş. FTT Banka Kodu: 0124
alternatifbank A.Ş. swift kodu (BTC Kodu): ALFBTRIS
alternatifbank A.Ş. İnternet Bankacılığı Web Adresi: http://www.abank.com.tr
alternatifbank A.Ş. Müşteri Hizmetleri Genel İletişim Telefon Numarası: 212-315 65 00