Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası A.Ş. Hakkında

TcBanka.Com'da Ziraat Bankası adlı bankanın 1378 şubesi kayıtlıdır. Kayıtlı şubeleri görmek için lütfen haritadan şehir seçin ya da tüm şubeleri göster butonunu tıklayın

Ziraat Bankası Hakkında Kısa Bilgi

Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası ismiyle faaliyet gösteren bankanın Türkiye çapında toplam 1378 şubesi bulunmaktadır. Genel merkez binası Doğanbey Mah. Atatürk Bulvarı No 8 Ulus Ankara adresindedir.

Ziraat Bankası şubeleri mesai saatleri (09:00 - 12:30 / 13:30 - 17:00) içinde hizmet vermektedir. Çalışma saatleri dışında 444 00 00 numaralı Ziraat Bankası müşteri hizmetleri telefonunu arayabilirsiniz. Bankanın genel merkez (genel müdürlük) telefonu 312-584 20 00 olup, faks numarası 312-584 25 51 şeklindedir.

Ziraat Bankası Şubelerini Göster

Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası A.Ş. Şubeleri

Genel Müdürlük

Ziraat Bankası Genel Müdürlük: Doğanbey Mah. Atatürk Bulvarı No 8 Ulus Ankara

Çalışma Saatleri

Ziraat Bankası Bankası 09:00 - 12:30 ile 13:30 - 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

İletişim Bilgileri

Ziraat Bankası Genel Müdürlük Telefon: 444 00 00 - Teleks:

Ziraat Bankası Şubeleri

Bu bankanın sitemizde kayıtlı 1378 adet şubesi bulunmaktadır.
Sayfada yer alan Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası A.Ş. şube telefonları tamamen bilgilendirme amaçlı hazırlanmış olup Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası A.Ş. ile sitemizin bir bağlantısı yoktur.
Bu sayfada kullanılan Ziraat Bankası görselinin/logosunun tüm hakları ilgili bankaya aittir.

Bilgilendirme

TcBanka.Com Türkiye'de faaliyet gösteren bankaların ve bu bankalara ait şubelerin iletişim bilgilerini derleyip yayınlayarak, ziyaretçilerin bu bilgilere kolayca erişmelerini sağlamak amacıyla hazırlanmıştır. Sitemiz veritabanımızdaki bilgileri olabildiğince güncel olarak tutmaya çalışıyoruz.

Sitemizde kayıtlı olarak bulunan bankalarla ve bu bankalara ait şubelerle hiçbir bağlantımız yoktur. TcBanka.Com sadece ziyaretçilerini bilgilendirme amacıyla hazırlanmış bir hizmet sitesidir. Sitede yer alan bilgiler Türkiye Cumhuriyeti yasa ve yönetmeliklerine uygun hazırlanmış olup Türkiye Bankalar Birliği kullanım koşullarına da aykırılık teşkil etmemektedir.

Ayrıca TcBanka.Com, siz ziyaretçilerine daha iyi hizmet verebilmek için maliyetlerini reklam gelirleriyle karşılamaktadır. Yayınlanan reklamlarla ilgili ayrıntılı bilgi almak için gizlilik sayfasına bakabilirsiniz.

Banka Bilgileri

Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası A.Ş. FTT Banka Kodu: 0010
Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası A.Ş. swift kodu (BTC Kodu): TCZBTR2A
Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası A.Ş. İnternet Bankacılığı Web Adresi: http://www.ziraatbank.com.tr
Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası A.Ş. Müşteri Hizmetleri Genel İletişim Telefon Numarası: 444 00 00