Tekstil Bankası A.Ş. Hakkında

TcBanka.Com'da Tekstilbank adlı bankanın 43 şubesi kayıtlıdır. Kayıtlı şubeleri görmek için lütfen haritadan şehir seçin ya da tüm şubeleri göster butonunu tıklayın

Tekstilbank Hakkında Kısa Bilgi

Tekstil Bankası ismiyle faaliyet gösteren bankanın Türkiye çapında toplam 43 şubesi bulunmaktadır. Genel merkez binası Büyükdere Cad. No 63 Maslak Şişli İstanbul adresindedir.

Tekstilbank şubeleri mesai saatleri (09:00 - 12:30 / 13:30 - 17:00) içinde hizmet vermektedir. Çalışma saatleri dışında 444 00 50 numaralı Tekstilbank müşteri hizmetleri telefonunu arayabilirsiniz. Bankanın genel merkez (genel müdürlük) telefonu 212-335 53 35 olup, faks numarası 212-335 53 35 şeklindedir.

Tekstilbank Şubelerini Göster

Tekstilbank Şubeleri

Genel Müdürlük

Tekstilbank Genel Müdürlük: Büyükdere Cad. No 63 Maslak Şişli İstanbul

Çalışma Saatleri

Tekstilbank Bankası 09:00 - 12:30 ile 13:30 - 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

İletişim Bilgileri

Tekstilbank Genel Müdürlük Telefon: 444 00 50 - Teleks:

Tekstilbank Şubeleri

Tekstilbank: Bu bankanın sitemizde kayıtlı 43 adet şubesi bulunmaktadır.
Sayfada yer alan Tekstilbank şube telefonları tamamen bilgilendirme amaçlı hazırlanmış olup Tekstilbank ile sitemizin bir bağlantısı yoktur.
Bu sayfada kullanılan Tekstilbank görselinin/logosunun tüm hakları bankaya aittir.

Bilgilendirme

TcBanka.Com Türkiye'de faaliyet gösteren bankaların ve bu bankalara ait şubelerin iletişim bilgilerini derleyip yayınlayarak, ziyaretçilerin bu bilgilere kolayca erişmelerini sağlamak amacıyla hazırlanmıştır. Sitemiz veritabanımızdaki bilgileri olabildiğince güncel olarak tutmaya çalışıyoruz.

Sitemizde kayıtlı olarak bulunan bankalarla ve bu bankalara ait şubelerle hiçbir bağlantımız yoktur. TcBanka.Com sadece ziyaretçilerini bilgilendirme amacıyla hazırlanmış bir hizmet sitesidir. Sitede yer alan bilgiler Türkiye Cumhuriyeti yasa ve yönetmeliklerine uygun hazırlanmış olup Türkiye Bankalar Birliği kullanım koşullarına da aykırılık teşkil etmemektedir.

Ayrıca TcBanka.Com, siz ziyaretçilerine daha iyi hizmet verebilmek için maliyetlerini reklam gelirleriyle karşılamaktadır. Yayınlanan reklamlarla ilgili ayrıntılı bilgi almak için gizlilik sayfasına bakabilirsiniz.

Banka Bilgileri

Tekstilbank FTT Banka Kodu: 0109
Tekstilbank swift kodu (BTC Kodu): ICBKTRIS
Tekstilbank İnternet Bankacılığı Web Adresi: http://www.tekstilbank.com.tr
Tekstilbank Müşteri Hizmetleri Genel İletişim Telefon Numarası: 444 00 50