Eurobank Tekfen Hakkında

TcBanka.Com'da Eurobank Tekfen adlı bankanın 55 şubesi kayıtlıdır. Kayıtlı şubeleri görmek için lütfen haritadan şehir seçin ya da tüm şubeleri göster butonunu tıklayın

Eurobank Tekfen Hakkında Kısa Bilgi

Eurobank Tekfen ismiyle faaliyet gösteren bankanın Türkiye çapında toplam 55 şubesi bulunmaktadır. Genel merkez binası Esentepe Mah. Büyükdere Cad. No 209, Tekfen Tower, Şişli İstanbul adresindedir.

Eurobank Tekfen şubeleri mesai saatleri (09:00 - 12:30 / 13:30 - 17:00) içinde hizmet vermektedir. Çalışma saatleri dışında 444 8 222 numaralı Eurobank Tekfen müşteri hizmetleri telefonunu arayabilirsiniz. Bankanın genel merkez (genel müdürlük) telefonu 212-371 37 37 olup, faks numarası 212-371 42 42 şeklindedir.

Eurobank Tekfen Şubelerini Göster

Eurobank Tekfen Şubeleri

Genel Müdürlük

Eurobank Tekfen Genel Müdürlük: Büyükdere Cad. No 209, Tekfen Tower, Şişli İstanbu

Çalışma Saatleri

Eurobank Tekfen Bankası 09:00 - 12:30 ile 13:30 - 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

İletişim Bilgileri

Eurobank Tekfen Genel Müdürlük Telefon: 444 8 222 - Teleks:

Eurobank Tekfen Şubeleri

Bu bankanın sitemizde kayıtlı 55 adet şubesi bulunmaktadır.
Sayfada yer alan Eurobank Tekfen şube telefonları tamamen bilgilendirme amaçlı hazırlanmış olup Eurobank Tekfen ile sitemizin bir bağlantısı yoktur.
Bu sayfada kullanılan Eurobank Tekfen görselinin/logosunun tüm hakları ilgili bankaya aittir.

Bilgilendirme

TcBanka.Com Türkiye'de faaliyet gösteren bankaların ve bu bankalara ait şubelerin iletişim bilgilerini derleyip yayınlayarak, ziyaretçilerin bu bilgilere kolayca erişmelerini sağlamak amacıyla hazırlanmıştır. Sitemiz veritabanımızdaki bilgileri olabildiğince güncel olarak tutmaya çalışıyoruz.

Sitemizde kayıtlı olarak bulunan bankalarla ve bu bankalara ait şubelerle hiçbir bağlantımız yoktur. TcBanka.Com sadece ziyaretçilerini bilgilendirme amacıyla hazırlanmış bir hizmet sitesidir. Sitede yer alan bilgiler Türkiye Cumhuriyeti yasa ve yönetmeliklerine uygun hazırlanmış olup Türkiye Bankalar Birliği kullanım koşullarına da aykırılık teşkil etmemektedir.

Ayrıca TcBanka.Com, siz ziyaretçilerine daha iyi hizmet verebilmek için maliyetlerini reklam gelirleriyle karşılamaktadır. Yayınlanan reklamlarla ilgili ayrıntılı bilgi almak için gizlilik sayfasına bakabilirsiniz.

Banka Bilgileri

Eurobank Tekfen FTT Banka Kodu: -
Eurobank Tekfen swift kodu (BTC Kodu): -
Eurobank Tekfen İnternet Bankacılığı Web Adresi: http://www.eurobanktekfen.com
Eurobank Tekfen Müşteri Hizmetleri Genel İletişim Telefon Numarası: 444 8 222